Fotograf - Thomas Berny

Nabízím kompletní fotografické produkční a postprodukční služby, zejména v oblasti módní, reklamní, reportážní a dokumentární a samozřejmě i svatební fotografie.

Mým cílem je poskytovat profesionální práci s ohledem na Vaše potřeby, proto ke každé zakázce přistupuji velmi individuálně. Fotografie "vyvolávám" v digitální fotokomoře Adobe Lightroom. Retuše pak v programu Adobe Photoshop CS5.

V případě zájmu, nebo jen dotazu, mě neváhejte kontaktovat.


Tvorba webu by FotoBerny Company

 • Prodejna Drogerie Bernášek se opírá o dlouholeté zkušenosti personálu a 50ti letou tradici kamenného obchodu.

  Naleznete zde veškerý sortiment drogerie, parfumerie, technické drogerie, barev a laků.

  Drogerie Bernášek Kladno »

 • Vážení současní i budoucí klienti, pro většinu z vás je návštěva advokátní kanceláře stále výjimečnou událostí. V převážné míře se k ní odhodláte v situaci, kdy se setkáte s právním problémem. Je to zřejmě dáno tím, že advokát je v obecném povědomí tím, kdo zastupuje jednu ze sporných stran v soudním řízení. Zastupování před soudy skutečně tvoří významnou část advokátní praxe.

  Advokátní kancelář Petr Čáp »

 • Naše ofsetová tiskárna s dlouholetou tradicí provádí tisk plnobarevných prospektů, letáků, plakátů, hlavičkových papírů, veškerých společenských a hospodářských tiskopisů, číslování bloků i volných listů. Digitální tisk a knihařské zpracování.

  Tiskárna KOČKA Slaný »


Galerie MODELEK

Navštivte mou siciální síť www.FotoBerny.eu

Zde se po zaregistrování do mé sociální sítě :) můžete pobavit, poradit, no prostě cokoli budete potřebovat ohledně témat fotografie, garfiky a designu a také si budete moci popovídat s našimi modelkami .).

Vstup do sítě »

Možnost spolupráce

Pokud byste měl kdokoli zájem o spolupráci se mnou, ať už jako modelka, či fotograf, nebojte se mi dát vědět a určitě se rozumně domluvíme :)


Pište na mail:

fotoberny@yahoo.com